Зустрінемо Великдень разом?

Деcять років поспіль алея перед львівською Оперою стає осередком українських традицій, чудовим місцем зустрічі друзів і близьких та особливо атмосферною локацією для святкування в період Великодня. Великодній ярмарок — це місце, насамперед, родинного відпочинку, а також територія, де можна скуштувати страви галицької кухні та взяти участь у майстер-класах з народних ремесел.

Львів,
23.04 - 16.05

РОЗВАГИ фестивалю

Майстерня
Їжа
Товари
Великодня майстерня для дітей та дорослих

Великодня майстерня — це те чарівне місце, де народні майстри з усієї України діляться секретами своєї майстерності. Тут кожен охочий може стильно задекорувати власний святковий кошик або ж придбати вже готовий, оздоблений флористами-фахівцями. Окрім того, можна буде взяти участь у безкоштовних майстер-класах з писанкарства та виготовлення товарів народних ремесел. Це чудова нагода зробити стильний великодній подарунок своїми руками

Їжа

Головні страви свята — паска та крашанки, а також інші великодні і не тільки смаколики будуть чекати на гостей фестивалю у спеціальній фудзоні.

Товари

Гості Великоднього фестивалю зможуть придбати унікальні вироби українських майстрів, оригінальні сувеніри, іграшки та одяг у спеціально відведеному секторі.

Хедлайнеры

Наші парнери