Святкуємо різдво у Львові!

Різдвяний ярмарок у Львові — це щорічний атмосферний захід у центрі міста, що проходить на старовинній Площі Ринок та мальовничому проспекті Свободи, починаючи з 2011 року. Він гармонійно поєднав у собі кращі зразки європейських різдвяних ярмарків Відня, Лондона, Кракова з автентичністю та традиціями українського народу.

На новорічні свята центр Львову перетворюється на казкове містечко, де кожен бажаючий може спробувати смаколики української національної кухні під знайомі мотиви різдвяних мелодій. Крім того, тут можна знайти цікаві сувеніри та подарунки, які точно порадують рідних та друзів.

Що у програмі

Конкурс льодових скульптур 14.01.2022 - 15.01.2022
Цього року багато ексклюзиву у плані фудкорту, також присутні митці з виробами ручної роботи

Коли і де

РОЗВАГИ фестивалю

Захід державного значення
Їжа
Товари
Захід державного значення

Наразі Львівський різдвяний ярмарок є визнаним заходом державного значення та увійшов в туристичний календар обов'язкових подій, які варто відвідати всім жителям України і зарубіжним гостям.

Їжа

Традиційні різдвяні ярмаркові смаколики: гарячий глінтвейн, яблука в карамелі, медові пряники, запашні страви на грилі та багато інших апетитних ласощів для дітей та дорослих.

Товари

У спеціальній зоні ви зможете придбати різноманітні сувеніри, іграшки ручної роботи, одяг та інші витвори львівських майстрів. Це те саме чудове місце, де можна знайти найкращий подарунок.