наші фестивалі

Оберіть ваше місто та дізнайтеся про найближчий фестиваль
Усі
Львів
Трускавець
Pizza&Pasta Fest або весілля по-італійськи
Гулятимемо 23-25 липня, адже у на площі перед Львівським національним університетом ім І. Франка відбудеться гастро-фестиваль “Італійське весілля”. Свято, що об’єднає львів’ян і гостей міста за одним великим сімейним столом, щоб насолодитися справжньою італійською піцою та пастою, голосно співати й танцювати. Бо ж яке то весілля в Італії без романтики, пристрасті, емоцій, любові та кулінарних шедеврів? А нині все це буде й у Львові!
Львівський фермерський ярмарок
Як розпочинається твоя субота? А як щодо того, щоб прийти на центральну площу міста, де між фонтанами Нептун та Амфітіріта гармонічно розташувалися прилавки першого фермерського ярмарку у Львові?
Beer&Grill Fest
Тематичний гастрономічний фестиваль у мексиканському стилі для усіх, хто полюбляє ароматні страви з грилю у поєднанні з прохолодним пивом. Чудова можливість перенестись на іншу частину земної кулі, не покидаючи межі міста.
Фестиваль солодощiв #NeZlypnetsyaFest
#NeZlypnetsyaFest — тематичний фестиваль, ідея створення якого виникла під враженням від робіт сучасних представників кондитерського мистецтва. Сучасний парк атракціонів облаштований настільки стильно й креативно, що важко втриматися і не запостити сторіс у Інстаграмі чи відео у TikTok.
Різдвяний ярмарок
Різдвяний ярмарок у Львові — це щорічний атмосферний захід у центрі міста, що проходить на старовинній Площі Ринок та мальовничому проспекті Свободи, починаючи з 2011 року. Він гармонійно поєднав у собі кращі зразки європейських різдвяних ярмарків Відня, Лондона, Кракова з автентичністю та традиціями українського народу.
Великодній ярмарок
Деcять років поспіль алея перед львівською Оперою стає осередком українських традицій, чудовим місцем зустрічі друзів і близьких та особливо атмосферною локацією для святкування в період Великодня.
День закоханих в Трускавці
У кожного свої відчуття зими, а у Прикарпатті вони особливі! Сніжна погода цьогоріч надихає більше обіймати близьких і дарувати тепло. Саме це і ваші історії нас надихнули.
Неймовірні історії кохання у Трускавці!
8 березня в Трускавці
Ми не зважаємо на морозяну погоду за вікном , адже весна живе у нашій душі Свято початку весни у місті Трускавець!
Великодній ярмарок в Трускавці
Ярмарки перед великими релігійними святами завжди були частиною традиційної культури українського міста та України загалом. Вони приваблювали різноманітними тематичними продукти, іграшками, сувенірами, святковим або стародавнім вишитим одягом, смаколиками та витворами місцевих майстрів.
Львівські лижні перегони
Вриваємось в атмосферу активного відпочинку та яскравих емоцій!
Вже цієї суботи у Львові буде започаткована нова зимова традиція - свято зимових видів спорту