«Купуй львіське!» на фермерському ярмарку в центрі міста

Як розпочинається твоя субота? А як щодо того, щоб прийти на центральну площу міста, де між фонтанами Нептун та Амфітіріта гармонічно розташувалися прилавки першого фермерського ярмарку у Львові? Тут можна придбати смачну, свіжу та якісну продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника, скуштувати крафтові смаколики, які не знайдеш у жодному магазині, та завершити все горнятком доброї кави.

Що у програмі

Особливості львівського ярмарку
Львівський фермерський ярмарок — це міська ініціатива у рамках програми «Купуй львівське», співорганізаторами якої є ТзОВ «Львівські ярмарки» та Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська Країна».

На ярмарку свою продукцію представляють понад 20 фермерів з міста та області. З кожним із них відвідувачі мають можливість поспілкуватися особисто та дізнатися усі деталі про смачні товари: асортимент, склад, технологію виробництва та рекомендації щодо споживання. Гості ярмарку зможуть скуштувати та придбати натуральні та свіжі сири, молочні продукти, фрукти, овочі, свіжу рибу, салати, зелень, ковбаси і м’ясні вироби та безліч інших смаколиків.

Коли і де