Навколо світу з пивом та грилем

Тематичний гастрономічний фестиваль у мексиканському стилі для усіх, хто полюбляє ароматні страви з грилю у поєднанні з прохолодним пивом. Чудова можливість перенестись на іншу частину земної кулі, не покидаючи межі міста. У захопливій мандрівці на тебе чекають зарості кактусів, змагання по визначенню справжніх мексиканців та, звісно ж, латиноамериканські смаколики і майстер-класи з їхнього приготування. Не забудь прихопити сомбреро. Пригоди починаються!

Що у програмі

Атмосферні фотозони: кактуси, квіти, кольорові будиночки, величезне сомбреро, череп у мексиканському стилі та багато іншого
Макіяж для дівчат в стилі Дель Муертос
Майстер-класи для дітлахів та дорослих: виготовлення пеньят, бачата, приготування такос
Виготовлення етикетки для пива з каліграфічним написом або власним ім'ям
Колесо передбачень у вигляді Колеса Майя
Виступи колективів у латиноамериканському стилі
Запальні латинські танці: бачата, пачанга, меренга, танго, тощо
Цікаві конкурси для дітей і дорослих

Коли і де

РОЗВАГИ фестивалю

Мексиканський ярмарок
Їжа
Фотозони
Мексиканський ярмарок

На спеціально обладнаному риночку (майже як у Мексиці!) ви зможете придбати перець, аутентичні соуси та інші іноземні цікавинки.

Їжа

На відвідувачів чекатимуть різноманітні страви з грилю, виконані у мексиканському стилі:
— курка;
— свинина;
— овочі.
Також на фесті можна буде спробувати різноманітні традиційні мексиканські страви, як-то тамалес, такос, бурітос, буритос, чуррос, гуакамоле та інші.

Фотозони

Відвідувачі зможуть зробити атмосферні та креативні світлини біля оригінальних фотозон в мексиканському стилі: кактуси, велетенське сомбреро, кольорові будиночки — запевняємо, вам буде що згадати!