Взяти участь

Запрошуємо підприємців, торгові марки, компанії, а також народних умільців взяти участь у проектах компанії “Львівські ярмарки”!

Ярмаркове містечко створюють стилізовані дерев’яні будиночки. Площа: 5 кв. м. Будиночок має три закритих сторони, прилавок шириною 2,20 м і дерев’яну підлогу, підведено електропостачання загального користування. На ніч будиночки зачиняють і здають під охорону.

Організатори забезпечують учасникам:

– цілодобову охорону
– прибирання території
– санітарно-гігієнічне забезпечення
– технічний супровід
– проведення промоактивностей
– музичне наповнення та розважальну програму

Для участі у ярмарках заповніть, будь ласка, анкету та надішліть її на e-mail: yarmarki@ukr.net. У подальшому Ви отримуватимете інформацію про усі проекти “Львівських ярмарків”. Після розгляду анкети з Вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер. Для остаточного погодження участі Вам необхідно буде завітати в офіс компанії і заповнити договір-заявку встановленого взірця, завірений Вашою печаткою і підписами керівництва. Оригінал зберігають організатори. Учасник отримує дозвіл на здійснення торгівлі та перепустку для авто на період роботи ярмарку. Участь можлива лише за умови здійснення стовідсоткової оплати.

Актуальне
06.05.2017
У центрі Львова запрацює фан-зона Євробачення-2017 (ПРОГРАМА)
читати повністю
07.04.2017
Програма Великоднього ярмарку-2017: майстер-класи, Великодній сніданок та гаївки
читати повністю
28.03.2017
Великодній ярмарок-2017 у Львові діятиме з 7 квітня до 8 травня
читати повністю
всі новини