Взяти участь

Запрошуємо підприємців, торгові марки, компанії, а також народних умільців взяти участь у проектах компанії “Львівські ярмарки”!

Ярмаркове містечко створюють стилізовані дерев’яні будиночки. Площа: 5 кв. м. Будиночок має три закритих сторони, прилавок шириною 2,20 м і дерев’яну підлогу, підведено електропостачання загального користування. На ніч будиночки зачиняють і здають під охорону.

Організатори забезпечують учасникам:

– цілодобову охорону
– прибирання території
– санітарно-гігієнічне забезпечення
– технічний супровід
– проведення промоактивностей
– музичне наповнення та розважальну програму

Для участі у ярмарках заповніть, будь ласка, анкету та надішліть її на e-mail: yarmarki@ukr.net. У подальшому Ви отримуватимете інформацію про усі проекти “Львівських ярмарків”. Після розгляду анкети з Вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер. Для остаточного погодження участі Вам необхідно буде завітати в офіс компанії і заповнити договір-заявку встановленого взірця, завірений Вашою печаткою і підписами керівництва. Оригінал зберігають організатори. Учасник отримує дозвіл на здійснення торгівлі та перепустку для авто на період роботи ярмарку. Участь можлива лише за умови здійснення стовідсоткової оплати.

Актуальне
29.12.2017
Головну ялинку міста прикрашали Львівські Ярмарки
читати повністю
28.12.2017
Хор Zew Gór з польського Łącko вже готується до різдвяного концерту у Львові!
читати повністю
27.12.2017
У Львові пройде конкурс льодових скульптур «Силуети різдвяного міста»
читати повністю
всі новини