Home

Компанія «Львівські ярмарки» відроджує давні звичаї проведення ярмарків у Місті Лева. Ми враховуємо найкращі традиції міських ярмарків Західної Європи і трансформуємо їх у реалії культурної столиці України.

У 2009 році на Різдво у Львові компанія провела перший ярмарок західноєвропейського зразка в Україні.
Різдвяний Ярмарок у 2010 році традиційно розпочав свою роботу з вогняного шоу, після якого викарбували символічну ярмаркову монету.
Практика проведення ярмарків засвідчила, що такі заходи є чудовою платформою для презентації місцевого товаровиробника. Протягом 2011-2013 років у Львові наші проекти представили рекордну кількість товарів і брендів львівських підприємців.

«Львівські ярмарки» оригінально представили наше місто у рамках промоційного проекту «Дні Львова» у Полтаві і Сумах. В останні роки ми продовжуємо відкривати львівську культуру мешканцям та гостям Одеси.
Нам вдалося налагодити плідну і цікаву співпрацю з успішними виробниками та кращими народними майстрами України, які вже стали постійними учасниками наших проектів.

На території ярмарків постійно працюють сувенірна панорама із виставкою-продажем виробів від талановитих українських ремісників, гастрономічний сектор із презентацією страв національної кухні, а також «Територія святкового настрою» із насиченою розважальною програмою для дорослих і дітей.

    Потенційним учасникам ми пропонуємо:

  • стати невід’ємною частиною подій культурного життя міста
  • співпрацю в організації великих свят і фестивалів
  • ексклюзив на проведення активностей з грудня до березня на відкритій ковзанці у центрі Львова

Ярмарки традиційно стають епіцентром святкувань із безліччю цік

Actual
06.05.2017
У неділю в центрі Львова запрацює фан-зона Євробачення-2017 (ПРОГРАМА)
read more
07.04.2017
(Укр) Програма Великоднього ярмарку-2017: майстер-класи, Великодній сніданок та гаївки
read more
28.03.2017
(Укр) Великодній ярмарок-2017 у Львові діятиме з 7 квітня до 8 травня
read more
all news